Świat nieograniczonych możliwości

Jesteś tutaj > Strona główna > - Alec Bradley

- Alec Bradley

Firma Alec Bradley  ma jeden cel: dać palaczowi cygar niezapomniane doznania.

 

Założona przez Alana Rubina w 1996 roku, Alec Bradley Cigar Company wyróżnia się jako światowej klasy producent i dostawca  najwyższej klasy cygar. Alec Bradley brand oznacza najwyższą jakość  i dostępność, gromadząc najlepsze oceny od znawców oraz powiększa lojalną grupę stałych klientów. Sama nazwa firmy wzięła się od imion synów Alana Rubina: Aleca i Bradleya.

 

W 1996 roku Alan Rubin obrał nowy kurs w jego życiu. Odnosząc sukcesy w interesach,  tak naprawdę chciał stworzyć przedsiębiorstwo poświęcone jego namiętności: cygarom. Pan Rubin starał się połączyć  tradycję ręcznie robionych cygar i dostępu do szerokiego rynku bez straty każdego szczegółu świadczącego o magii cygar. Do dnia dzisiejszego pomaga mu w tym Ralph Montero. Partnerstwo z Henke Kelner – producentem Occidental Reserve spowodowało wejście na światowy rynek cygar premium. Pierwszymi cygarami, które odniosły sukces były linie Trilogy i Maxx.
 
W 2007 roku Alec Bradley Cigars wywołała olbrzymie poruszenie na rynku, który czekał na coś specjalnego ze strony firmy. To "coś specjalne" przybyło razem z wprowadzeniem na rynek linii Tempus. Linia Tempus spowodowała, że Alec Bradley Cigars stała się jedną z największych na świecie firm cygarowych. Cygara Tempus reprezentują wszystko, co Rubin kocha w cygarach: czekanie na nienaganną uprawę tytoniu, partnerstwo z typowym rodzinnym biznesem, perfekcyjną fermentację tytoniu, najwyższej klasy zwijanie- wszystko połączone z osobistym nadzorem nad tworzeniem mieszanek tytoni w cygarach. Rezultatem są wyjątkowe cygara, które reprezentuje produkt najwyższej jakości, który konsumenci oczekiwali ze strony Alec Bradley. Pobudzona sukcesem linii  Tempus, firma kontynuuje rozwój i wprowadza na rynek najwyżej oceniane linie: SCR, Family Blend, Prensado, i Maxx Connecticut.

 

Potwierdzeniem faktu znakomitego rozwoju firmy i marek cygar jest fakt przyznania przez magazyn Cigaraficionado miana cygara #1 na Świecie za rok 2011 marce Alec Bradley PRENSADO CHURCHILL.

 

Obecnie Alec Bradley Cigar Company ma dziesięciu pracowników na pełnym etacie w biurze w Ft. Lauderdale, Floryda oraz 13 przedstawicieli handlowych przykrywających osiemdziesiąt procent Stanów Zjednoczonych. Wprowadza cały czas nowe linie oraz dynamicznie rozwija partnerstwo z dystrybutorami w Europie.

Kiedy Alan Rubin został zapytany o powód sukcesu firmy Alec Bradley odpowiedział: "we live true every day, believe in our products and respect one another".

 

ALEC BRADLEY

 

ALEC BRADLEY- CIGARAFICIONADO