Świat nieograniczonych możliwości

Jesteś tutaj > Strona główna > O FIRMIE

O FIRMIE

Cygara, cygaretki, akcesoria, humidory, zapalniczki, eventy - Cigars World

 

Spółka Cigars World została założona w 2010 roku jako efekt rosnącego zainteresowania światem cygar w Polsce. Jedną z naszych największych zalet jest długoletnie doświadczenie na polskim i europejskim rynku tytoniowym. W ofercie Cigars World znajdą Państwo najlepsze cygara i cygaretki importowane z Dominikany, Nikaragui, Brazylii, USA i Hondurasu. To także eleganckie zestawy podarunkowe, ekskluzywne wyroby, unikalne prezenty -gift pack, a także różnego rodzaju niezwykłe akcesoria. Naszym głównym celem jest popularyzacja kultury palenia cygar w Polsce. Prowadzimy edukację cygarową, organizujemy nieprzeciętne eventy -imprezy cygarowe oraz pokazy zwijania cygar prowadzone przez Roller Masterów z Dominikany.Wszystkim zainteresowanym chcemy stworzyć możliwości dołączenia do elitarnego klubu palaczy cygar. Nasza oferta dedykowana jest wszystkim miłośnikom wytrawnych smaków, aromatów oraz wyjątkowej atmosfery.

Cygara to wyroby szczególne, wyróżniające się szlachetnością, charakterem i ekskluzywnością. Kilka wieków temu - cygara kubańskie – przywędrowały do Europy, dzięki Krzysztofowi Kolumbowi, dając początek modzie, która w krótkim czasie opanowała Francję i Niemcy. Zamiłowanie do tych szczególnych produktów przetrwało wieki, a obecnie cieszy się coraz większą popularnością. W światowych rankingach cygar coraz większą popularnością cieszą się cygara tworzone poza Kubą.

Sklep Cigars World z myślą o koneserach przygotował najpopularniejsze i najbardziej cenione cygara w USA, a także wyroby marek, plasujących się na najwyższych miejscach w rankingu magazynu CIGARAFICIONADO.

Na rodzimy rynek wprowadzamy marki, do których mamy wyłączne prawa oraz dostarczane bezpośrednio z fabryk. Jest to podstawą naszej działalności oraz sukcesu rynkowego.

Reprezentujemy firmy:

-La Aurora

-Menendez Amerino

-Alec Bradley

-Raices Cubanas

-My Father

-Troeber

Jeśli zatem interesują Państwa tematy: sklep cygara, pokaz zwijania cygar, event cygara, prezentacja o cygarach i kulturze palenia cygar, kultura palenia cygar, edukacja cygarowa, imprezy cygara, spotkania cygarowe, prezenty cygara, gifty cygara, gifty prezenty zestawy cygarowe – zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy.

 

Więcej informacji o naszej aktualnej działalności:

 

Aktualności