Świat nieograniczonych możliwości

Jesteś tutaj > Strona główna

Cygara, cygaretki, akcesoria, humidory, zapalniczki, eventy-  Cigars World

 

Spółka Cigars World została założona w 2010 roku jako efekt rosnącego zainteresowania światem cygar w Polsce. Jedną z naszych największych zalet jest długoletnie doświadczenie na polskim i europejskim rynku tytoniowym. W ofercie Cigars World znajdą Państwo najlepsze cygara i cygaretki importowane z Dominikany, Nikaragui, Brazylii, USA i Hondurasu. To także eleganckie zestawy podarunkowe, ekskluzywne wyroby, unikalne prezenty -gift pack, a także różnego rodzaju niezwykłe akcesoria. Naszym głównym celem jest popularyzacja kultury palenia cygar w Polsce. Prowadzimy edukację cygarową, organizujemy nieprzeciętne eventy -imprezy cygarowe oraz pokazy zwijania cygar prowadzone przez Roller Masterów z Dominikany.Wszystkim zainteresowanym chcemy stworzyć możliwości dołączenia do elitarnego klubu palaczy cygar. Nasza oferta dedykowana jest wszystkim miłośnikom wytrawnych smaków, aromatów oraz wyjątkowej atmosfery.

Cygara to wyroby szczególne, wyróżniające się szlachetnością, charakterem i ekskluzywnością. Kilka wieków temu - cygara kubańskie – przywędrowały do Europy, dzięki Krzysztofowi Kolumbowi, dając początek modzie, która w krótkim czasie opanowała Francję i Niemcy. Zamiłowanie do tych szczególnych produktów przetrwało wieki, a obecnie cieszy się coraz większą popularnością. W światowych rankingach cygar coraz większą popularnością cieszą się cygara tworzone poza Kubą.

Sklep Cigars World z myślą o koneserach przygotował najpopularniejsze i najbardziej cenione cygara w USA, a także wyroby marek, plasujących się na najwyższych miejscach w rankingu magazynu CIGARAFICIONADO.

Na rodzimy rynek wprowadzamy marki, do których mamy wyłączne prawa oraz dostarczane bezpośrednio z fabryk. Jest to podstawą naszej działalności oraz sukcesu rynkowego.

Reprezentujemy firmy:

-La Aurora

-Menendez Amerino

-Alec Bradley

-Raices Cubanas

-My Father

-Troeber

Jeśli zatem interesują Państwa tematy: cygara, zapalniczki, akcesoria, sklep cygara, pokaz zwijania cygar, event cygara, prezentacja o cygarach i kulturze palenia cygar, kultura palenia cygar, edukacja cygarowa, spotkania cygarowe, prezenty cygara, gifty cygara, zestawy cygarowe – zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy.

Aktualności

Data: 27.10.2014
Weekend szalonych cen...przedłużony o jeden dzień.
Tylko w dniach 24-27 października 2014 r. dni szalonych cen. Szczegóły w...
czytaj więcej
Data: 14.10.2014
-25 % rabatu na cygara z fabryki MENENDEZ AMERINO
Z okazji "Specjalnego Czasu" wyjątkowa oferta w dniach 14 październik 2014 r. do dnia 20 października 2014 r. lub do wyczerpania zapasów.
czytaj więcej
Data: 05.10.2014
-25 % rabatu na cygara z fabryki LA AURORA
Z okazji 111 rocznicy istnienia fabryki La Aurora oferta specjalna w dniach 5 październik 2014 r. do dnia 20 października 2014 r. lub do wyczerpania zapasów.
czytaj więcej
Data: 05.10.2014
Puro Vintage 2005
Cygara dla najwybitniejszych znawców i koneserów.
czytaj więcej
Data: 05.10.2014
Fernando Leon już Polsce!
Właśnie pojawiła sie w Polsce jedna z najstarszych linii cygar na Świecie!
czytaj więcej
Data: 03.10.2014
Cygara Imperiales
Własnie pojawiły się w ofercie nowe "budżetowe" cygara z firmy La Aurora.
czytaj więcej
Data: 15.09.2014
Aurora 1903 Edition
Już do nabycia najbardziej oczekiwana premiera ostatnich miesięcy !
czytaj więcej
prezentacje i katalogi

Kontakt

F.H.U. IGUANA s.c.

ul. Stefana Okrzei 12
05-260 Marki

tel. +48 668 307 306
tel. +48 660 225 176

office@cigarsworld.pl

Newsletter

Wypisz się z newslettera

Dostawcy

 • LA AURORA
 • ALEC BRADLEY
 • Raices Cubanas
 • MENENDEZ AMERINO
 • My Father
 • TROEBER
 • RONSON

Partnerzy

 • NOBLE concierge
 • NOBLE o godzinach
 • Dom Whisky
 • Proharmonia
 • Street Food